Referencje

CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI?

Agnieszka

Coaching z Kamilą to pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe narzędzia do pracy. Postanowiłam z nią współpracować, ponieważ swoją postawą i ciężką pracą pokazuje, że można przekuć własne ograniczenia (w tym przypadku chorobę Hashimoto) w sukcesy. Kamila zaraża pozytywnym myśleniem i zachęca do pracy nad sobą. Dzięki kilku sesjom udało mi się osiągnąć zamierzone cele i wytyczyć sobie dalszą ścieżkę osobistego rozwoju, co bardzo pomaga mi w walce z chorobą. Myślę, że oferta Kamili jest unikalna na skalę europejską i godna polecenia nie tylko dla osób borykających się z Hashimoto, ale dla każdego kto chce coś w sobie zmienić.

Magda

Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w warsztatach. Przyznam, że właśnie tak sobie je wyobrażałam: bardzo kompetentnie a zarazem spontanicznie i  luźno. Warsztaty przykuły moją uwagę przede wszystkim tematyką i wymownym tytułem – radzenie sobie z emocjami i stresem jest dla mnie najtrudniejsze. Uważam, że wszystko tj. dieta, ruch, i inne przyjdzie wraz z lepszym nastrojem i brakiem tak wahań emocjonalnych.Wielki plus za przyjazną, luźną atmosferę, już od progu czułam się jakbym przyszła na spotkanie koleżanek z liceum:) Cenię to, że swoją głęboką wiedze i doświadczenie przekazywałaś w sposób dostępny i zabawny.

Ania

Coaching był dla mnie bardzo pomocny w kwestii poznania siebie, takiego uporządkowania wewnętrznego chaosu. Dobre było to, że mając ogólnie wyznaczony cel, etapami pracowałam nad sprecyzowaniem go. W dużym stopniu opierałam się na odkrywaniu tego, czego ja właściwie chcę i potrzebuję. Uważam, że poczyniłam bardzo duże kroki naprzód w kwestii odpowiedzi na to kim jestem. Zaskoczyło mnie to, że zmagałam się z jakimś problemem przez dłuższy czas i nie wiedziałam jak się za niego zabrać – spotykałyśmy się i zadawałaś mi takie pytania, że nagle wszystko stawało się dużo prostsze i pojawiało się wiele pomysłów na rozwiązania. Miałam po takim spotkaniu mnóstwo energii i motywacji do działania, bo po prostu wiedziałam co mam zrobić.