Referencje

OPINIE UCZESTNICZEK O KURSIE

DOMINIKA

"Przyjemna atmosfera, niewielkie grono, które sprzyja otwartości i wyrażaniu siebie. Dużo przemawiających do mnie i inspirujących informacji. Zadania domowe mobilizują do większego zaangażowania w kurs i do codziennego zastanowienia się nad sobą choć chwilkę."

RENATA

"Mam różne doświadczenia z trenerami, które bardziej lub mniej powaliły mnie na kolana. Sama niejednokrotnie prowadziłam szkolenia produktowe, warsztaty, konferencje, kongresy etc., więc zdaję sobie sprawę z tego na czym to polega.Bez fałszywego schlebiania: Bardzo chętnie uczestniczę w kursie, a wręcz nie mogę się doczekać 😉Twoje webinary cenię nie tylko za wiedzę, ale sposób w jaki je prowadzisz. Za naturalność, dawkę humoru i powagę, kiedy sytuacja tego wymaga.Zawsze powtarzałam, że z każdego szkolenia można coś dla siebie wyciągnąć – z Twoich wyciągam bardzo dużo! Potrafisz skupić moją uwagę."

CELINA

"Warto się zapisać, Kamila świetnie prowadzi kurs. Mówi i uczy o tym co zna z autopsji, bo sama jest jedną z nas. Ponadto Kamila robi i udostępnia pigułkę z każdej lekcji. Po prostu super i to za naprawdę niewielkie pieniądze. A po za tym Kamila jest super kobietą, bardzo ciepłą, wesołą i otwartą. Polecam bardzo."