Oswoić Hashimoto! 90 dniowy program wsparcia

“Sekret sukcesu polega na tym, aby nauczyć się, jak wykorzystywać cierpienie i przyjemność i jak nie pozwolić, aby cierpienie i przyjemność wykorzystywały ciebie. Jeśli to zrobisz, panujesz nad swoim życiem, jeśli nie, twoje życie panuje nad tobą.” – Anthony Robbins

 

Celem tego programu jest wsparcie Ciebie w poprawie jakości życia i złagodzenia lub całkowitego wyeliminowania objawów choroby Hashimoto.

Kiedy otrzymujesz diagnozę słyszysz najczęściej, że jest to „tylko” choroba tarczycy. Jest niegroźna i wystarczy brać jedną tabletkę do końca życia, aby trzymać chorobę w ryzach. Słyszysz również, że mogą występować jakieś objawy, ale nie są one zbyt uciążliwe i że z większością poradzi sobie wspomniana tabletka. A jeśli nie poradzi, to trzeba te objawy zaakceptować, bo taka jest „uroda” Hashimoto. Kiedy po jakimś czasie okazuje się, że tabletka wcale nie wystarcza zaczynasz szukać wsparcia i informacji na temat choroby. Fora internetowe pękają w szwach od nadmiaru, sprzecznych zazwyczaj, informacji. Następuje paraliż informacyjny, bunt, zdenerwowanie i w efekcie nie robisz nic, aby poprawić jakość swojego życia. A z chorobą tą można sobie dobrze poradzić, przy odpowiednim wsparciu!

 

Jeśli czujesz, że choroba zawładnęła Twoim życiem. Jeśli chcesz nauczyć się jak zaakceptować styl życia w Hashimoto i załagodzić skutki jego działania. Jeśli chcesz odzyskać kontrolę oraz poprawić jakość swojego życia to program OSWOIĆ HASHIMOTO – PROGRAM WSPARCIA jest dla Ciebie!

 

W 3 MIESIĄCE MOŻESZ ZAPANOWAĆ NAD OBJAWAMI HASHIMOTO I POCZUĆ SIĘ LEPIEJ!

 

Co otrzymasz?

 • wsparcie coachingowo – doradcze
 • opiekę dietetyka i/lub trenera personalnego specjalizujących się w chorobie Hashimoto (w zależności od pakietu)
 • kompleksowe wsparcie i motywację osób, które poradziły sobie z tą chorobą
 • program dopasowany do Twojego stanu zdrowia, trybu życia i gotowości przejścia przez zmianę
 • wypracujesz nowe nawyki, które ułatwią Ci konsekwentne działanie w odzyskiwaniu kontroli nad własnym zdrowiem.

 

Program obejmuje:

 • 6 sesji coachingowych
 • 6 godzin wsparcia
 • 2 konsultacje z dietetykiem i/lub trenerem personalnym (w zależności od pakietu)

 

W ramach godzin wsparcia zajmiemy się takimi tematami jak:

 • dopasowanie odpowiedniej diety do trybu życia i Twoich możliwości
 • praca nad złagodzeniem skutków stresu i negatywnych emocji
 • opracowanie „karty objawów choroby”
 • opracowanie planu powrotu do zdrowia
 • zaplanowanie wykonania badań i dopasowanie planu do budżetu

 

W ramach wsparcia coachingowego:

 • określenie celów, które chcesz osiągnąć w związku z chorobą
 • określenie jakie są Twoje ograniczenia w walce z chorobą
 • identyfikowanie obaw związanych z chorobą i stylem życia w chorobie
 • tworzeniem kompleksowego planu działania
 • utrzymaniem motywacji do działania
 • wsparcie w sytuacjach trudnych
 • akceptacja stylu życia w chorobie

 

Wsparcie dietetyka i/lub trenera personalnego:

 • 2 konsultacje – na początku programu i w połowie
 • wskazówki żywieniowe oraz suplementacja na podstawie aktualnych (wskazanych wcześniej) badań

 

Opinie moich klientów

Coaching z Kamilą to pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe narzędzia do pracy. Postanowiłam z nią współpracować, ponieważ swoją postawą i ciężką pracą pokazuje, że można przekuć własne ograniczenia (w tym przypadku chorobę Hashimoto) w sukcesy. Kamila zaraża pozytywnym myśleniem i zachęca do pracy nad sobą. Dzięki kilku sesjom udało mi się osiągnąć zamierzone cele i wytyczyć sobie dalszą ścieżkę osobistego rozwoju, co bardzo pomaga mi w walce z chorobą. Myślę, że oferta Kamili jest unikalna na skalę europejską i godna polecenia nie tylko dla osób borykających się z Hashimoto, ale dla każdego kto chce coś w sobie zmienić.

Agnieszka

 

Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w warsztatach. Przyznam, że właśnie tak, mniej więcej, sobie je wyobrażałam a było nawet lepiej: bardzo kompetentnie a zarazem spontanicznie i  luźno. W związku z tym, iż moja wiedza na temat Hashimoto jest na razie „raczkująca” to potraktowałam to spotkanie jako fajny pierwszy krok. Warsztaty przykuły moją uwagę przede wszystkim tematyką i wymownym tytułem – radzenie sobie z emocjami i stresem jest dla mnie najtrudniejsze w chorobie. Uważam, że wszystko tj. dieta, ruch, i inne przyjdzie wraz z lepszym nastrojem i brakiem tak wahań emocjonalnych.Wielki plus za przyjazną, luźną atmosferę, już od progu czułam się jakbym przyszła na spotkanie koleżanek z liceum:) Cenię to, że swoją głęboką wiedze i doświadczenie przekazywałaś w sposób dostępny i zabawny.

Magda

 

Coaching, był dla mnie bardzo pomocny w kwestii poznania siebie, takiego uporządkowania wewnętrznego chaosu. Dobre było to, że mając ogólnie wyznaczony cel – znaleźć pracę, etapami pracowałam nad sprecyzowaniem tego, jaka ta praca powinna być, w dużym stopniu opierając się na odkrywaniu tego, czego ja właściwie chcę i potrzebuję. Uważam, że poczyniłam bardzo duże kroki naprzód w kwestii odpowiedzi na to kim jestem. Zaskoczyło mnie to, że zmagałam się z jakimś problemem przez dłuższy czas i nie wiedziałam jak się za niego zabrać – spotykałyśmy się i zadawałaś mi takie pytania, że nagle wszystko stawało się dużo prostsze i pojawiało się wiele pomysłów na rozwiązania. Miałam po takim spotkaniu mnóstwo energii i motywacji do działania, bo po prostu wiedziałam co mam zrobić.

Ania

Dodatkowo w cenie uczestnictwa w programie:

 

Pakiety cenowe:

PAKIET STANDARD

 

PAKIET GOLD

 

PAKIET VIP

 

 

Zadzwoń do mnie i umów się na sesję próbną – 508 839 398, napisz maila na adres kamila@biegajacycoach.pl lub po prostu skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zapisz

Zapisz

Zapisz